show ball 17.02.2019

LYŽIARSKE PODMIENKY

VEČERNÉ ŠT-NE

VL 1000 SOBOTA-NEDEĽA

 

 

 

 

 

 

Počasie

°C
Menu
predeti

Pre deti

Navštívte Skiarenu Fačkovské sedlo aj s deťmi. V nádhernom a bezpečnom prostredí sa výborne zabavia, získajú nove vedomosti a odnesú si domov nezabudnuteľné zážitky.

Vieme, že pre deti nie je nič lepšie ako pobyt na čerstvom vzduchu. Aj preto sme si dali záležať, aby u nás našli dostatočné množstvo činností a podnetov, ktoré im umožnia vyšantiť sa do sýtosti. V areáli Skiareny sa nachádzajú dve bohato vybavené ihriská korešpondujúce s okolitým prostredím. Jednotlivé prvky detského ihriska sú nápadito poprepájané drevenými mostíkmi, lanovými cestami a lávkami. Atraktívnosť ihrisku dodávajú lezecké steny či pozorovateľne s výhľadom na okolitú prírodu. S dôrazom na bezpečnosť sú všetky komponenty vyrobené z certifikovaných materiálov priateľských k životnému prostrediu. Na ihrisko je výborný výhľad priamo z terasy reštaurácie, takže aj pri dobrom jedle či kvalitnej káve budete mať svoje deti neustále na očiach.

Súčasťou areálu je aj mini zoo so zvieratami, kde vaše deti spoznajú prasiatka, sliepky, husi, zajačiky či muflóny.

Načerpať energiu po náročnom šantení na vzduchu môžu detskí hostia prostredníctvom jedál pripravených z prvotriednych surovín. Všetky jedlá z jedálneho lístka podávame aj v polovičnej gramáži. Po domácich lekvárových pirohoch s orechmi si budú zaiste oblizovať pršteky všetky deti.